Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 11573
  • 0

Albert Wesker

  • Forever Emektarı
  • *
  • Çevrimdışı
  • İleti: 302
    • Profili Görüntüle
Resident Evil: Revelations 1
« : 14 Ocak 2011, 10:44:15 »


Çıkış Tarihi: Ocak 2012
Platformu: 3DS, PS3, X360,
Wii U, PC, PS4, X1, Switch
Türü: Hayatta Kalma Korkusu
Yapımcısı: Capcom
Yayıncısı: Capcom

Genel Bakış:

Olağanüstü bir hayatta kalma deneyimini barındıran Resident Evil™ Revelations serisi için yepyeni bir hikaye, mekanlar ve karakterler ortaya çıkıyor. Nintendo 3DS'in işlevselliklerinden yararlanmak için sıfırdan yapımına başlanmış Resident Evil: Revelations, yaşantınıza korkuyu getiren mükemmel görseller sunmakta. Dokunmatik ekran; silahlar arasında kolay değişime, kanıt bulma ve bulmaca çözme analizine imkân verirken; ayrıca 3DS kontrolleriyle oyuncular, birinci ve üçüncü şahıs bakış açıları arasında hızlı geçiş özelliği sayesinde kendi ateş etme tarzlarını oluşturabilecekler.

Jill Valentine ve BSAA'dan ortağı Parker Luciani, Chris Redfield'i aramak için onun en son bilinen GPS veri pozisyonları üzerinden denizin ortasında sözde terk edilmiş bir yolcu gemisine gönderilirler. Terkedilmiş olmanın ötesinde, her köşesinde pusuya yatmış tehlikelerin bulunduğu gemide, Jill ile Parker, geminin sınırlı alanını ve karanlıklar arasından çıkan tehditkar yeni bir düşman yüzüyle birlikte T-Abyss virüsünü keşfederler. Seriye eklenen yeni bir benzersiz korku ayarlamasıyla oyuncular, gemide dolaşan korkunç yaratıklardan kaçmaya çalışarak sualtındaki tehlikeye dalabilecek.

Bu arada Jill ve Parker ile Chris Redfield ve yeni BSAA ajanı olan Jessica Sherawat bilinmeyen dağlara doğru yolculuk ederler ve Veltro adındaki terörist bir organizasyon hakkında bilgiler açığa çıkar. Çiftlerin, enfekte olmuş yaratık ordularına karşı koymak ve terörün büyümesini engellemek adına birlikte çalışmaları gerekir; fakat acaba zaman içinde Veltro'yla ilgili gerçeği keşfedebilecekler midir?

Daha fazla karakter, daha fazla düşman ve daha açığa çıkmamış nice komplolarla Resident Evil: Revelations, piyasaya sürüleceği gelecek yıl, Nintendo 3DS'te gerçek bir Resident Evil deneyimi vaat ediyor.

Resident Evil: Revelations 1 Türkçe Belgeleri
Resident Evil: Revelations 1 Türkçe Altyazılı Senaryosu
Resident Evil: Revelations 1 Türkçe Altyazılı Fragmanları