Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç

Haberler:

• 265
  • 388

xLazine

• K.C.P.D. Memuru
  • Usta Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
Ynt: Left 4 Dead
« Yanıtla #375 : 16 Aralık 2009, 18:46:47 »
Valla şerifcim bende indirdim oyunu oynadım ama Bosslar hayalet gibi gözüküyor ayrıca karakterlerin elleri ve kafası yok.O nedendir anlamadım acaba böyle bir sorun yaşayan başka birisi varmı hepde beni bulur ya.
Burak Abi Belki de Ekran Kartın Yetmiyordur.

HammerHead

• Site Yöneticisi
  • Alp Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #376 : 16 Aralık 2009, 19:14:42 »
Valla şerifcim bende indirdim oyunu oynadım ama Bosslar hayalet gibi gözüküyor ayrıca karakterlerin elleri ve kafası yok.O nedendir anlamadım acaba böyle bir sorun yaşayan başka birisi varmı hepde beni bulur ya.
Burak Abi Belki de Ekran Kartın Yetmiyordur.

Yada ekran kartın oyunu desteklemiyor olabilir. ATI ekran kartları kulanıyorsan bağzı oyunlarda grafik sorunları olabilir.
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2009, 19:16:55 Gönderen: HammerHead »

Cezalandırıcı

• Alp Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #377 : 16 Aralık 2009, 21:09:47 »

Hocam left 1 ile left 2 arasında fazla sistem farkı olmaması lazım diye biliyorum ekran kartını güncelleştirmeyi dene bide ekran kartın  hangi drect sürümünü destekliyorsa onun en sonunu yükle ayrıca oyunun grafik ayarlarını kurcala ordanda olabilir bide oyuna patch falan geldiyse onu yükle.

HBK

• S.T.A.R.S. Memuru
  • Alp Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
    • www.hayattanmaskeler.com
« Yanıtla #378 : 17 Aralık 2009, 13:22:12 »
Teşekkür ederim arkadaşlar bir deneyeyim.Bu arada ekran kartım NVidia 7300 SE.

tayyyar

• K.C.P.D. Memuru
  • Alp Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #379 : 18 Aralık 2009, 20:20:11 »
arkadaşım bilgisayara l4d 2 yi  yüklemiş  oyun rusça :) arkadaş çok uğraştı ama yapamadı çevirtemedi ing ye

xLazine

• K.C.P.D. Memuru
  • Usta Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #380 : 18 Aralık 2009, 20:46:45 »
Ben sanla link yollamıştım tayyyar.Ozaman o arkadaşınada verirsin linki :D

tayyyar

• K.C.P.D. Memuru
  • Alp Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #381 : 19 Aralık 2009, 20:25:42 »
Ben sanla link yollamıştım tayyyar.Ozaman o arkadaşınada verirsin linki :D
ok çok tan yolladım sağol tekrardan :)

Svs.Tnta

• Ziyaretçi
« Yanıtla #382 : 30 Ocak 2010, 22:24:10 »
arkadaşlar ben bu oyunun cd key ini arıyorum elinde olan bana özelden ulaşırsa sevinirim

product key 25 karakterli açılışta soruyor onu kast ettim cd key derken yanlış anlaşılma olmasın

Valla süper olmuş ya gerçi Tank 'ın silah kullanmaya ihtiyacı yok hiç birinin yok aslında.Paylaşım için teşekkürler semih.

Bu arada Left 4 Dead 2 'yi aldım ama kafayı yedim bir türlü açamadım.Oyunu açıyor opening videosunu falan gösteriyor sonra direk masaüstüne dönüyor.Yardımlarınızı bekliyorum sevgili RETÜRK.

yeni oyunLarın çoğnda crack'Le iLgiLi sorunLar  var.(iLerde artık korsan oyun aLamıcz gibime geLiyor :D ) oyunu orjinaL aLmanız Lazım yada razor'un sahte crack'ni bekLyn int'te bi kaç şey duydum tarih'i 29 Kasım'a faLan aLınıyor bnde tm biLmiyorm parayı bastırıp orjinaL oyun aLmak en iyisi ;)

Cezalandırıcı

• Alp Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #383 : 31 Ocak 2010, 18:44:23 »
İşin garibi ben bu oyunu hala oynamadım ( left 4 dead 2 ) çünkü killing floor a çok güzel patchler geldiği için bu oyunla açıkcası uraşmak istemedim ama artık oynama zamanı geldi diye düşünüyorum.

HammerHead

• Site Yöneticisi
  • Alp Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #384 : 25 Aralık 2013, 21:24:13 »
Left 4 Dead 2 yılbaşı süresince Steam'da ücretsiz oldu. Oyunu orjinal almayı düşünen varsa şuan almanın tam sırası :) .
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2013, 21:24:54 Gönderen: HammerHead »

lagunaloire

• Alp Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #385 : 25 Aralık 2013, 22:13:02 »
Madem ücretsiz indirelim bari. :H Haber için teşekkürler hocam, birinci oyunu oynamıştım ama ikincisini oynamaya fırsatım olmamıştı, sayende onu da oynarım artık :W

HammerHead

• Site Yöneticisi
  • Alp Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #386 : 25 Aralık 2013, 23:01:51 »
Bu arada bir hatam var onu düzeltmek istiyorum. Oyun sadece 24 saatliğine ücretsiz ve oyunu bu süre içerisinde mutlaka indirmeniz gerekiyor. Eğer oyunu sadece üyeliğinize ekler ama 24 saat içinde indirmezseniz, oyun üyeliğinizden silinecektir.

Oyunu boyutu 7.5 GB

lagunaloire

• Alp Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #387 : 25 Aralık 2013, 23:03:53 »
Ben indirmeye başladım 15 dakika önce falan, indirme işlemi o süre bitene kadar tamamlanmazsa oyun gidiyor yani elimden öyle midir hocam ?

HammerHead

• Site Yöneticisi
  • Alp Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #388 : 26 Aralık 2013, 00:11:52 »
Ben indirmeye başladım 15 dakika önce falan, indirme işlemi o süre bitene kadar tamamlanmazsa oyun gidiyor yani elimden öyle midir hocam ?

Aynen öyle.