Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 5423
  • 98

Piskabak

• Eski Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
LW - Site Kurucusu
« Yanıtla #10 : 28 Mart 2008, 21:06:10 »
Azve öz konuşucam Levent abi çok iyi birisin göremesem bile içime doğuyor."ReTrkFrm" kurman bize yararı oldu sağol abi

Glück

• Eski Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
LW - Site Kurucusu
« Yanıtla #11 : 29 Mart 2008, 19:06:59 »
Abi beni eleştirin demişsin absolid_vodka değil absolid.vodka :D

ylmz007

• Ziyaretçi
LW - Site Kurucusu
« Yanıtla #12 : 12 Nisan 2008, 15:41:42 »
bu siteyi kuman bile ne kadar mükemmel bir düşünce gücünün olduğunun bir göstergesi emeğine sağlık ;D

last_escape

• Eski Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
LW - Site Kurucusu
« Yanıtla #13 : 12 Nisan 2008, 15:53:12 »
Levent kardeşim senin için söyliyeceğim şey öz ve kısa olsun istedim. ve şu sözle sana sesleneyim  :

İNANMAK BAŞARMAKTIR...İNANDIĞIMIZ KADAR BAŞARIRIZ...

sende bu yola, inandın ve inandıgın kadar basardın .... Başarın ve başarıların ortada ki buda ne kadar inandıgını gösterir. Teşekkur ediyoruz sana ve azmini hiç bi zaman yitirmemen dileyiğle ;)

gerken söylenmiş fazla söze gerek yok ;)

emperor622

• Eski Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
LW - Site Kurucusu
« Yanıtla #14 : 14 Nisan 2008, 10:40:35 »
Lewwo MK Forumdaki görevine geri dönmüşsün. Hayırlı, uğurlu olsun senin için tekrardan. Sensiz bölüm çok cansız kalıyordu.

LW

• Site Kurucusu
  • *
    • Profili Görüntüle
LW - Site Kurucusu
« Yanıtla #15 : 14 Nisan 2008, 13:54:51 »
Herkese teşekkür ediyorum. Evet Umut'cum sürpriz ve beklemediğim bir anda geri döndüm. Hayırlı olması dileğiyle.:D

VEN0M

• Eski Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
LW - Site Kurucusu
« Yanıtla #16 : 14 Nisan 2008, 15:01:43 »
Levent Abı Imzandakı Ilk Bannerda Ve Avatarında Tum Sevdıgım Yabancı Bayanları Toplamıssın :)

Gercek Konuya Donersen Senı Tam Olarak Tanımıyorum Abı Fakat Tanıdıgım Kadarıyla İyi Türkçemize Dikkat Eden Bu Forumu KUrarak Bıze Buyuk Bır Iyılık Yapan Abımızsın !

Edit: Abi Biyografini Bende merakla Beklıyorum

bkcm81

• Eski Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
    • BlogGrup
LW - Site Kurucusu
« Yanıtla #17 : 14 Nisan 2008, 15:11:10 »
Valla Levent abi,ben eski forumu,MK'nını,PsTr'yi falan bilmiyorum.Sadece bu forumu biliyorum.Aslında diğer forumlarıda biliyorum ama hepsini buradan öğrendim.Bu sitenin benim Resident Evil oyunculuğumu geliştirmemde yararı oldu.Gerçi biri şöyle yap böyle yap vs. demedi ama,nedense bu forumdan cesaret aldım.Bunun dışında Re hakkında bilmediğim ve merak ettiğim bir çok bilgi vardı.Bunlarıda çoğunlukla sen,Selin,Bilal,Alper abi,SeT (Re3 Ayrıntılar :) ) sayesinde öğrenmiş oldum.Bu forumu kurduğun/açtığın için sonsuz teşekkürler Levent abi.Valla sen askere gitsende,bu siteyi bırakıp gitsende seni hep abim gibi seveceğim.Zaten seni abimden daha çok seviyorum.Gerçi seni daha hiç görmedim ama :) ...Abimin o yüzünü görmektense hiç görmediğim birini sevmek daha iyi diye düşündüm.Neyse.Çok sağol Levent abi.Bu arada biyografini merakla bekliyorum,Öğrenmediğim birtek o kaldı :P

LW

• Site Kurucusu
  • *
    • Profili Görüntüle
LW - Site Kurucusu
« Yanıtla #18 : 14 Nisan 2008, 15:38:09 »
Ahaha insan abisini sevmezmi yav...:D Şaka biryana teşekkür ederim tekrardan. Biyografiyide her şey gibi boş bir anıma bırakıyorum, inşallah kısaca 3-5 cümle ile bişeyler yazarım...:D

bkcm81

• Eski Üye
  • *
  • Default Avatar
    • Profili Görüntüle
    • BlogGrup
LW - Site Kurucusu
« Yanıtla #19 : 14 Nisan 2008, 15:43:40 »
Ahaha insan abisini sevmezmi yav...:D Şaka biryana teşekkür ederim tekrardan. Biyografiyide her şey gibi boş bir anıma bırakıyorum, inşallah kısaca 3-5 cümle ile bişeyler yazarım...:D

Valla Levent abi seviyodum ama eskiden.Zaten ayda,yılda bir kere görüyorum.Gördüğümdede dayak yiyorum :) O yüzden sevmiyorum yani...