Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 9828
  • 129

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ynt: The Evil Within 1 Belgeleri
« Yanıtla #110 : 19 Mayıs 2021, 16:56:56 »
KIZIN GÜNLÜĞÜ 5

Herkes bir canavara mı dönüşecek?

Kayıp olduğu için bir süreliğine birlikte dolaştığımız uzun bir adam* vardı. Nereden geldiğini hatırlayamadığını söyledi.

Ben göremesem de sürekli kardeşiyle konuşuyordu. Beni korkutmaya başladığı için oradan çıktım. Sonra beni kovalamaya başladı ve arkama baktığımda, o şeylerden birine dönüşmekteydi.

Bu benim de başıma gelecek mi? Bu yer öylesine garip ki. Buraya gelmemden önceki her şey çok eskide kalmış gibi hissettiriyor.

*Zehn. Mobius bildirilerinde "Denek CB-207" olarak geçmekte.

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #111 : 19 Mayıs 2021, 17:03:30 »
NÜSHA, DENEK CB-207

BİLDİRİ MUHATABI: ???
KONU: ??? Altproje 7

Kayıt No. 82347-BX
Veri: ???

Nüsha, Denek CB-207 ("İkiz")
"Kayıp çocuklar"

Zaman Fihristi 01:
Kardeşim! Seni tekrar görmek çok güzel. Seni kaybetmek katlanılmazdı.

Zaman Fihristi 02:
Buraya uzaklaşmak, teselli bulmak için geldim. Bir şekilde senin burada olacağını biliyordum.

Zaman Fihristi 03:
Evet, biliyorum. Yardım etmede mutabıkız. Ama... artık anlaşmazlığa düşmüş hissediyorum.

Zaman Fihristi 04:
Hayır, değişiyorum. Vücuduma bak. Görmüyor musun? Sen niye değişmiyorsun..?

Zaman Fihristi 05:
Bu benim bedenim değilmiş gibi hissediyorum, bilesin... Zihnimiz değişiyor...

Zaman Fihristi 06:
Sence bu kız kim? Kesinlikle "Onlar"* için çalışıyor olamaz. Bu akıl almaz.

Zaman Fihristi 07:
Kız kaçtı. Sanırım onu-- korkuttuk.

Zaman Fihristi 08:
Ben olmayan benim içimdeki o şey büyümeye devam ediyor. Sen de hissediyor musun?

Zaman Fihristi 09:
Kapüşonlu adam** beni izliyor.
O Ölüm mü?

Zaman Fihristi 10:
Oynayabiliriz. Çocukken olduğu gibi.

İmza: ???

6373 numaralı referans; 201 ve 209 deneklerine ilişkin gönderilen tüm iletişim verilerinde ibraz edilmelidir.

*Mobius
**Ruvik'in geçmiş STEM sisteminde kalma yansıması. Ruvik'in bilinci STEM'den çıksa da, bir parçası, kendinden hariç oluşmuş bir bilini hâlen STEM içerisinde. Mobius, bunu Ruvik'in artığı olarak tanımlayıp ona "Ruvik Varlığı" demekte.

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #112 : 19 Mayıs 2021, 17:19:22 »
MOBIUS TALİMATI 04

Kayıt No. 82347-BX

Mobius Talimatı 04:
Denek CB-204 ("Dedektif")'ü ortadan kaldır

Kızının hafızasının kötüleşmesi yavaşladı, ama kalan deneklerin STEM hükmü sabit bir şekilde ilerledi.

Halen evde olduğu onaylanmış tek denek CB-204: dedektif. İlgili yere erişim sağla ve dedektifi öldür.

==EK BİLGİ==
Bir deneğin ölümünün ve bunu takiben etkisinin kalkmasının, hafıza korunmasına doğrudan  etkisinin olduğunu şu anda kesin olarak söyleyemiyoruz.

Deneğin hafıza bütünlüğünü etkileyen bilinmez bir elementin bulunma olasılığı var.

Kızın hareket motifi gözlemlenmeli ve beklenmedik hadiselere karşı dikkatli olunmalı.

6373 numaralı referans; 201 ve 209 deneklerine ilişkin gönderilen tüm iletişim verilerinde ibraz edilmelidir.

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #113 : 19 Mayıs 2021, 20:41:12 »
KIZIN GÜNLÜĞÜ 6

Hem buraya nasıl geldim?
Düşünmeye çalışıyorum,  ama hatırlayamıyorum.
Sanırım terapiydi, ama babam ve ben bu konuda kavga mı etmiştik neydi?
O Ruben herifçioğlunun bana yardım etme ihtimali olduğunu, fakat yine de ona güvenmediğini söylemişti.
Her şeye rağmen denemek zorundaydım...

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #114 : 19 Mayıs 2021, 20:45:21 »
KIZIN GÜNLÜĞÜ 7

İyiyim.
Gözlüklü adam*, gözümde konuşmamam gereken biri konumunda.
Kahkahasını halen kafamın içinde duyabiliyorum. Artık kim olduğunu bildiğini sanmıyorum.
Sanırım aklımın dağılmamasını sağlamanın sırrı; buradan çıktığımda  yapacağım şeyler hakkında düşünmek.

*Joseph Oda, Krimson City Polis Dedektifi. Mobius bildirilerinde "Denek CB-204" olarak geçmekte.

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #115 : 19 Mayıs 2021, 20:52:18 »
ARŞİV KAYDI, DENEK CB-207

Kayıt No. 82347-BX

Arşiv Kaydı, Denek CB-204 ("Dedektif")

Safha 5

Safta 4'te, dedektif deneğimiz hem tekrarlayan kişisel farkındalık kaybı hem de istemsiz intihar eğilimleri sergiledi. En az dört girişim saydık. Denek aynı zamanda tekrarlayan aralıklı fiziksel deformasyon da gösterdi.

Deneğin başlangıçtaki iyileşmesi ters gidişatta ve şu anda kişisel farkındalığını kaybetti. Diğer deneklerden aktarılan şuur, STEM hükmünün bir bileşeni. Deneğin anıları karışmış ve dilsel becerisi asgari düzeyde görünüyor.

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #116 : 19 Mayıs 2021, 21:12:00 »
KIZIN GÜNLÜĞÜ 8

Doktorumun* burada ne işi vardı? Onu koridorun aşağısına doğru yürürken gördüm.

*Ruben (Ruvik).

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #117 : 19 Mayıs 2021, 21:25:40 »
MOBIUS TALİMATI 05

Kayıt No. 82347-BX

Mobius Talimatı 05:
Denek CB-205 ("Asker")'i ortadan kaldır

Önceki gibi, CB-204'ün ölümü ile kızının hafıza kaybı yavaşladı. Ancak, diğer tüm denekler önceden kaydedilenden daha fazla ileri düzey çürüme gösterdiler. Daha çok araştırma gerekli.

Bu olayla aynı zamana denk gelerek, köşkün kalbindeki geçit açıldı. Aynı zamanda eski asker olan denek CB-205'in yerini de saptadık.

CB-205 ortadan kaldırılmalı.

Geriye kalan deneklerin yok olması, kızı hiçbir hatırayı unutmayan tek kişi haline getirecek. Ancak, o hatıraların pasif olacağına dair güçlü bir olasılık var.

Geriye kalan deneklerin tahmini yerleri artık belirlenebilir, ama diğer deneklerin hatıralarının bozulması, STEM'in bu denekler üzerinde tam hakimiyet sağlıyor olabileceğini ortaya koyuyor.

==EK BİLGİ==
Malikanenin içindeki yeni yerin görünüşü, Ruvik Varlığı'yla bağlantısı olduğunu ortaya koyuyor ve yapının, Ruvik'in mevcudiyetinin bir artık etkisi olduğuna inanılıyor.

Şuurunun herhangi bir parçasının STEM içinde tutulup tutulmadığı bilinmiyor. Ancak, kız şimdi doğrudan gözlemlenebilir alanımızın dışına çıkan çizgisel bir yol üzerinde. Ruvik Varlığı'nın etkisi bu değişimi açıklıyor.

Hem önceki Ruvik dava dosyalarının çapraz referansı hem de deneklerin hedefi, bireysel nüshalarından ayırt edilebilir.

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #118 : 19 Mayıs 2021, 21:36:08 »
KIZIN GÜNLÜĞÜ 9

Her türden korkutucu şey görmüş olduğumu biliyorum, ama hatırlayamıyorum; bu yüzden o kadar da korkmuş hissetmiyorum.

Orcuncharted

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #119 : 19 Mayıs 2021, 21:36:43 »
KIZIN GÜNLÜĞÜ 10

Ne yapacağımı bilmiyorum.
Annemin ve babamın adlarını unutup duruyorum. Şu ana kadar beş defa olmuştur... Bunun gibi bir şeyi unuttuğuma inanamıyorum. Onları koluma falan dövme yaptırmalıyım.