Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 365
  • 2

ilsirya

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Oyun Kanalım

Herkesin bir şekilde haberdar olduğu gibi Netflix'in yapacağı son adaptasyon dizisi Resident Evil için olacak. Yapılacak diziyle alakalı henüz fazla bilgi verilmemiş olsa da birkaç farklı karakter ve Albert Wesker'ın dizide yer alacağını biliyoruz. Bu dizinin oyunlarla ve yapılan filmlerle bağlantısının olmayacağı söylendi. Bu da izleyenlere daha farklı bir deneyim yaşatmak istedikleri anlamına geliyor.

Ortaya atılan iddialara göre dizi, iki zaman diliminde geçecek. Bunlardan ilki, 14 yaşında olan kız kardeşler, Jade ve Billie Wesker üretilmiş ve kurumsal bir şehir olan Raccoon Şehri'ne taşınıyor. Bu zaman dilimlerinden ikincisi ise gelecekte, yaklaşık on yıl sonrasında, dünya üzerinde 15 milyondan az insan kalmış. 6 milyardan fazlası ise canavar haline gelmiş. İnsanlar ve hayvanlar T virüsü ile enfekte edilmiş. Şimdi 30 yaşında olan Jade ise, bu dünyada hayatta kalmaya çalışıyor.

Lance Reddick, bu dizide Albert Wesker rolünü oynayacak oyuncu, geçtiğimiz günlerde Express.co.uk'e rolüyle alakalı konuştu.

Lance Reddick fazla bilgi vermese de şunları söyledi: "Benim rolünü oynadığım Albert Wesker oyunlardaki kişi değil. Ama karakter oyundaki bir karakterden esinlenilerek yazıldı." Sonrasında ise "Wesker görünüşe göre önceki filmlerde birkaç küçük role sahipmiş. Bu yüzden burada herhangi bir arka hikayesi yok." Reddick laflarını şu şekilde bitirdi: "Resident Evil gerçekten çok fazla hayran kitlesine sahip bir seri. Bu yüzden bu hayran kitlesiyle buluşmak için sabırsızlanıyorum."

Dizinin yayınlanma zamanı henüz belli değil. Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz!

YasinG

• S.T.A.R.S. Memuru
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Netflix'in Albert Wesker'ı Bizim Albert Wesker Değilmiş!
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2021, 12:33:03 »
Dalga mı geçiyorlarmış ki.Oyundaki değilse hangisi?

leon scott kenedy

• Site Yöneticisi
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Netflix'in Albert Wesker'ı Bizim Albert Wesker Değilmiş!
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2021, 16:49:25 »
Hayran kitlesinin bu kadar dar, rolü için gerekli araştırmaları yapmayan ve buna ek olarak kafası güzel senaristlerin yapacak olan yapımla buluşmak istediğini ise ben hiç zannetmiyorum...