Forever Ziyaretçi Nihai Biyo-Organik Silah Evriliş Diriliş Çöküş Kuruluş Başlangıç
Bizler İnkâr Edilemeyiz! -Forever Ekibi
  • 2869
  • 39

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
Ynt: Resident Evil Outbreak 1 Belgeleri
« Yanıtla #20 : 17 Ekim 2010, 14:20:08 »
KART NOTU

Personel değişikliğinden ötürü, anahtar kartlar işine şu an, kıdemli personellerimizden Doktor Scott Jones bakmaktadır. Kartları kullanmadan önce izin alınmalıdır. İrtibat -> 1'inci kattaki doktor muhafazalarından ya da 3'üncü kattaki hemşire masasından yapılmaktadır.

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #21 : 20 Ocak 2019, 01:28:42 »
MİSAFİR LİSTESİ NÜSHASI

*Güvenlik Kutusu Kayıt Yedekleri

Bay Andrew Evans: JIA

Bayan Anna Lowell: BAE

Bay Dario Losso: FBH

Bay John O'Donnell: IIB

Bay Joseph Wilson: DCH

Bay Louis Sullivan: CJF

Bay Toby Whitman: GGF

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #22 : 20 Ocak 2019, 01:53:42 »
OTEL ÜCRET DÖKÜMÜ

Oda servisi
İkindi çayı
Çamaşır yıkama
İşçilik ücreti
Toplam: $12
A. Evans / A. Lowell / D. Losso / J. O'Donnell / J. Wilson

Albert Wesker

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 20 Ocak 2019, 01:54:09 »
MÜŞTERİ NOTU 1

Babam ne zaman yeni bir okula başlasam, benden günlük tutmamı isterdi. O yüzden bugün bir deneyeyim dedim.

Babam daima meşguldür. O, bir üniversite hocası. Bu sabah mühim birisi ile toplantıya katılmak için erkenden dışarı çıktı.

Okul değiştirme hazırlıklarına başlamak zorundayım; ama babam dönünceye kadar önce bu otel odasında beklemem gerekli. Adamım, burada yapacak hiçbir şey yok ki... Yapacak eğlenceli bir şey bulurum diye odanın altını üstünü getirdim bir de.

Garip bir resim vardı... Onun yanındaki düğmeye birkaç kez bastım, ama bir şey olmadı. Hem sıkıldım hem de acıktım... Umarım babam döndüğü zaman bir şeyler yiyebiliriz.

Albert Wesker

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 20 Ocak 2019, 01:54:26 »
MÜŞTERİ NOTU 2

Louise, teklifin için çok teşekkür ederim; ama ben yine de Ed'le gitmeye karar verdim. Eğer burada kalsaydım, tüm o üzücü anılarımın üstesinden gelemezdim.

Odamdaki eski kale resmine bakarken aklıma çocukluğumuzun geçtiği Manchester geldi. Annem ve seninle birlikte kazadan önce yaşadığım o eğlence dolu zamanları asla unutmayacağım.

Ama aslında bunlarla ilgili pek de düşünmek istemiyorum. Her neyse, eminim, bensiz de idare edersin sen. Üzgünüm... Hoşça kal.

Amy

Albert Wesker

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 20 Ocak 2019, 01:54:41 »
MİSAFİR NOTU 3

23 Eylül

Eski eşimle birlikte geçmişte kaldığımdan ötürü bu odayı özellikle tutmak istediğim doğru. Eski eşimi hatırlarken birkaç şey karaladığım bu yer, bir zamanlar huzur bulduğum bir yerdi. Ancak şimdi, otelin yeni bir sahibi var ve dekorasyon olsun diye odaya garip bir harita koymuş. Lanet şey arada bir titreşip durarak dikkatimi dağıtıyor. Odayı tutmam sırasında büyükçe bir indirim yaptıklarından ötürü şikayetçi olsam mı bilememiştim; ama sabrım taştı artık. Sabah buradan ayrılıp daha uygun bir otel bulacağım.

Albert Wesker

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 20 Ocak 2019, 01:55:27 »
ACİL DURUM TALİMATLARI

Kaçış Merdiveni Nasıl Kullanılır?

Lobinin ikinci katına yerleştirilmiş kaçış merdiveni, acil durumlar dışında kapalı ve toplu vaziyettedir. Duman dedektörlerinin devreye girmesi durumunda otomatik olarak açılıp aşağı uzar.

Merdiven, olası elektrik kesintilerine karşın, özel bir acil durum güç kaynağına bağlıdır. Merdiven normal hâlde çalıştığı sıralar, güç kaynağını devreye sokmak için lütfen acil durum güç kaynağının şalterini açtığınızdan emin olun. Acil durum güç kaynağı, birinci katın kuzey ucundaki santralden kontrol edilmektedir.

Albert Wesker

• Forever Emektarı
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 20 Ocak 2019, 01:55:55 »
HADEMENİN GÜNLÜK RAPORU

17 Eylül

Bana, şimdiden başlayarak her hafta alarm cihazını kontrol etmemi söylediler; öncedense yılda bir-iki kez yapardım! Yeni patron biraz endişeli görünüyor. Kim buraya zorla girmek isteyecek ki?

21 Eylül

Güvenlikçi Todd'la biraz içtim. Odalara takılan yeni tip anahtar kartlar hakkında söylenip durdu. Güney kapısındaki tuş takımlı kilit yeterince iş görürmüş aslında... Ne acı bir durum.

22 Eylül

Todd, anahtar kartı tuvalette unutmuş, ben de ona geri götürdüm. Anahtarı, kızının fotoğrafıyla yan yana bulundurmasını söylediğimde, epey utandı. Bu adamda biraz ahmaklık var.

23 Eylül

Kazan dairesindeki garip gürültü, gitgide iyice artar oldu. Borulardaki cıvataların tekrar sıkmanın işe yarayacağından şüpheliyim. Meseleyi patronla gelecek hafta konuşurum. Pazar günü gelmem için hiçbir sebep yok.

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #28 : 20 Ocak 2019, 01:56:18 »
BEKÇİNİN NOT DEFTERİ

Çatıdaki rutin devriye: Bu Cumartesi başlıyor.

Santral onarım talebini yapan: Kyle.

Güvenlik odasındaki değişen şifre: 6354

Sandra'nın okula kabul kutlaması: Yarın.

DWG22

• Site Denetmeni
  • *
    • Profili Görüntüle
    • YouTube
« Yanıtla #29 : 20 Ocak 2019, 01:56:36 »
HADEMENİN TAMİR NOTU

Tamir gereken yerler:

Kopukluk yapan santral bağlantıları
Kazandaki genel borular
Oda 304 ve 305'teki duvar çatlakları
Ön lobideki vantilatör

#Müşteri odasının tamiratı önceliklidir.